Protection by: BloodyCoder Alb | KWG | GlobalSec | PentaSEC

Portali i LINUX Sulmohet nga X-c0dder
Nje Hacker i Ri i Quajtur x-c0ddeR sot ne oret e mbremjes sulmoji portalin e Linux Nga Nikaragua e cila deri tani akoma nuk e kan kthyer ,hakeri x-c0ddeR ka postuar edhe ne youtube nje video ne te cilen tregohet qarte qe webfaqja e Linux eshte thyer , kemi arritur nga video e youtube-s te marrim link dhe mund te shifni edhe vet : http://linux.org.ni/

// Cybernews-al.blogspot.com

0 Komente:

Post a Comment

=> CyberNews AL <=