Protection by: BloodyCoder Alb | KWG | GlobalSec | PentaSEC

Hackohet Faqja e Renault-it në Suedi [ KWG ]

0 Komente

Kosova Warriors Group ose "Luftetarët e Kosovës" sod kan hackuar faqen e RENAULT-it në Suedi.
Kosova Warriors Group në facebook


Faqja e renaultit ne suedi sulmohet nga "Kosova Warriors Group"
Nuk kemi arrit ne faqen kryesore www.renault.se, por ne faqen tjeter e cila osht renaultmeny.se e cila tregon info rreth kompanis renault ne suedi.
Faqja : http://renaultmeny.se/Zone H : http://zone-h.org/mirror/id/22120307
 #CyberNews_AL

LEXO MË SHUMË...

KWG Sulmoi Komunën e regjonit të Shkupit

0 Komente
Një sulm i organizuar nga Kosova Warriors Group, ka ndodhur sot ndaj faqeve të Maqedonisë. Sulmi është bërë ndaj faqes së komunës së regjionit të Shkupit. Në këtë faqe është lënë stema e KWG's.


Ky sulm, thuhet në kumtesën e KWG, u krye në shenjë revolte ndaj rrahjeve e sulmeve të shumta që po bëhen kundër shqiptarëve në Maqedoni .

Në faqen e sulmuar publikohen informacione rreth investimeve në Shkup, turizmit, etj, përfundon kumtesa.
-------------------
KWG Shkruan në faqen zyrtare në facebook:

Një sulm i organizuar nga Kosova Warriors Group, ka ndodhur sot ndaj faqeve të Maqedonisë, ku nga fansat e KWG'së kishin kërkuar sulm të mënjehershëm ndaj Maqedonisë, dhe ky sulm erdhi. Sulmi ka ndodhur ndaj faqës së komunës së regjionit tëshkupit, ku kemi shpartalluar dhe kemi lënë stemen e KWG's.
Linux skopjeregion.gov.mk 3.2.0-4-amd64 #1 SMP Debian 3.2.51-1 x86_64
Faqja: http://skopjeregion.gov.mk/------
Faqja: http://tourism.skopjeregion.gov.mk/------
Faqja: http://www.invest.skopjeregion.gov.mk/

LEXO MË SHUMË...

Pentagon Security Crew: "17 Shkurt Pavarsia e Kosovës #OPSerbia #OPGreece #OPRussia #OPMontenegro"

0 Komente

Pentagon Security Crew (PentaSEC) dhe aLb Sec Army (Armata e Siguris Shqiptare) njoftojn të gjith hakerët shqiptar që të bashkangjiten në sulmin kundër Sërbisë, Rusisë, Greqisë dhe Malit të zi me datë 17/Shkurt/2014 pasi është PAVARSIA E KOSOVËS!.

Postimi në Facebook:

KLIKO KETU PER TE SHIKUAR POSTIMIN !  .


[+] Foto e Publikuar nga PentaSec Team [+]
(Fuck Pasic - Tito - Milosevic)

[-] Webfaqet e hackume do të publikohen në CyberNews-AL.blogspot.com [-]

BCLEXO MË SHUMË...

Kosova Warriors Group Hackon Webfaqen e Kishës Serbe

0 Komente

Kosova Warriors Group Hackon Webfaqen e Kishës Serbe

Grupi i hakerëve “Kosova Warriors Group” me anë të një njoftimi për media ka shkruar se sot ka kryer një sulm kibernetik ndaj faqes së Kishës Ortodokse Serbe, në kryeqytetin serb Beograd.

Sipas KWG, ky sulm u bë në shenjë proteste ndaj Serbisë, duke kërkuar të drejta më të mira për shqiptaret në territoret tona në Serbi.

Ky grup njofton se është duke sulmuar edhe katër gjykata Serbe, “duke shprehur mllefin tonë në faqet serbe. Kosova Warriors Group i dërgon porosi Serbisë se Kosova nuk është Serbi, si thuhet në deklaratat e krerëve kishtarë, por edhe shtetërorë serbë.

Faqja e sulmuar është: http://www.hramsvetogdimitrija.rs/node/79
+Shiko sulmimin e gjykatave nga KWG+

[+]CyberNewsAL[+]


LEXO MË SHUMË...

Mbaron sulmimi kundër Gjykatave Sërbe nga KWG.

0 Komente

Perfundon me sukses operacioni i KWG's kunder gjykatave ne Serbi. 

Kosova Warriors Group arriti me sukses ti sulmoj 4 Gjykatat ne 4 Qendrat me te medhaja ne Serbi, dhe faqet e Ministris se Financave. KWG arriti qe per 3 dit ti sulmoj keto faqe : 

Gjykata e larte themelore ne NIS (Serbi). 
Gjykata supreme ne Novisad (Serbi).
Gjykata e larte themelore ne Priot (Serbi).
Gjykata e larte themelore ne Prozevac (Serbi).
4 .gov.rs Faqe te Ministris se Financave ne Serbi.

Kete sulm e kryen me sukses. "Duke kerkuar drejtat e Shqiptarve ne terriotret tona te okupuara. Kryesisht (Medvegj,Bujanoc,Preshev) dhe me an te gjykatave ne Serbi, kerkuam me shum drejtsi per Shqiptaret."

MISTERIOZI PIRAT:"Kryesisht desha tju them Faliminderit, qe po na perkrahni deri me ktu ku kemi arrit, pa e marr parasysh se shum njerz po ja kan zili KWG's se nje grup me 2 antare, po arrin aq shum dhe po mendojn se gjdo gje po e bejm vetem me INATI. Por mos t'ju hijm ksaj teme, sepse KWG e ka thon dhe ma perpara se kto jon vetem kundershtar te kombit Shqiptare. "
-CyberNewsAL (c) 

LEXO MË SHUMË...

Kosova Warriors Group (KWG) sulmon faqet e gjykatave në Serbi.

0 Komente

Kosova Warriors Group (KWG) sulmon faqet e gjykatave në Serbi.

Kosova Warriors Group fillon me sulmimin e faqeve të gjykatave në Sërbi.
"Misteriozi Pirat" shkruan në faqen e KWG : ' Operacioni kundër gjykatave në Sërbi do të vazhdojë. '

Faqet e Sulmuara:


-CyberNews ALLEXO MË SHUMË...

"#OpSerbia NUK MBARON KËTU" - Pentagon Security Team

3 Komente

#PentSec #OpSerbia


Një antar i grupit Pentagon Security Team (PentaSec) ka shkruajtur në faqen zyrtare të PentaSec: " Kush tha që #OpSerbia ka mbaruar ktu, Ajo nuk ka mbaruar! Ajo tash sa ka fillu!  "


*****************************************


LEXO MË SHUMË...