Protection by: BloodyCoder Alb | KWG | GlobalSec | PentaSEC

Mbaron sulmimi kundër Gjykatave Sërbe nga KWG.


Perfundon me sukses operacioni i KWG's kunder gjykatave ne Serbi. 

Kosova Warriors Group arriti me sukses ti sulmoj 4 Gjykatat ne 4 Qendrat me te medhaja ne Serbi, dhe faqet e Ministris se Financave. KWG arriti qe per 3 dit ti sulmoj keto faqe : 

Gjykata e larte themelore ne NIS (Serbi). 
Gjykata supreme ne Novisad (Serbi).
Gjykata e larte themelore ne Priot (Serbi).
Gjykata e larte themelore ne Prozevac (Serbi).
4 .gov.rs Faqe te Ministris se Financave ne Serbi.

Kete sulm e kryen me sukses. "Duke kerkuar drejtat e Shqiptarve ne terriotret tona te okupuara. Kryesisht (Medvegj,Bujanoc,Preshev) dhe me an te gjykatave ne Serbi, kerkuam me shum drejtsi per Shqiptaret."

MISTERIOZI PIRAT:"Kryesisht desha tju them Faliminderit, qe po na perkrahni deri me ktu ku kemi arrit, pa e marr parasysh se shum njerz po ja kan zili KWG's se nje grup me 2 antare, po arrin aq shum dhe po mendojn se gjdo gje po e bejm vetem me INATI. Por mos t'ju hijm ksaj teme, sepse KWG e ka thon dhe ma perpara se kto jon vetem kundershtar te kombit Shqiptare. "
-CyberNewsAL (c) 

0 Komente:

Post a Comment

=> CyberNews AL <=